(зліва направо) Дмитро ГРАБІНОВ,  Олег СУМСЬКИЙ та Андрій МІСЬКОВ.

(зліва направо) Дмитро ГРАБІНОВ,
Олег СУМСЬКИЙ та Андрій МІСЬКОВ.

На базі обласного центру «Інваспорт» у місті Рівне 12 вересня цього року відбулися ХХ спортивні ігри інвалідів Рівненщини, присвячені Дню фізичної культури і спорту. Всього у них взяли участь понад 200 спортсменів з усіх районів нашої області.


На змаганнях з армспорту серед інвалідів з вадами опорно-рухового апарату Здолбунівщину представляли Олег Сумський, який вкот­ре став кращим у ваговій категорії понад 80 кг, та Андрій Міськов - студент 4-го курсу РДГУ, який виборов перше місце у ваговій категорії до 70 кг. Учень Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Дмитро Грабінов, набагато молодший від своїх суперників, показав 4-й результат у ваговій категорії до 80 кг.
Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм подальших успіхів і нових заслужених перемог.
Павло ЯРОВИЙ,
керівник підліткового
клубу за місцем
проживання «Повір у себе».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити