Перед Днем знань здолбунівські освітяни озвучили ідею проведення благодійної акції на користь бійців АТО. Вони запропонували учням та їхнім батькам замість придбання традиційних букетів для вчителів витратити заплановані на це кошти на упаковку кави або чаю для наших захисників.
До акції долучились усі школи міста, Здолбунівська гімназія та ряд шкіл району - Бущанська ЗОШ І-ІІІ ст., Маломощаницька ЗОШ І-ІІ ст., Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., Мізоцький НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ст.-ліцей», Будеразька ЗОШ І-ІІІ ст., Івачківська ЗОШ І-ІІ ст., Суємська ЗОШ І-ІІ ст.


Навчальні заклади вже передали гостинці для бійців місцевим волонтерам, а ті найближчим часом відправлять їх насамперед воїнам-родичам учнів шкіл, а потім - іншим землякам. Крім цього, у приймальні ГО «Здолбунівська сотня самооборони» подарунки можуть отримати родичі бійців, які хочуть самостійно відправити посилку на Схід, та воїни, котрі прийшли у відпустки.
До слова, без посередництва волонтерів вирішила діяти Здолбунівська гімназія, а Здовбицька та Глинська школи самі надали список тих, кому хочуть відправити зіб­рану допомогу.
До речі, акція не закінчується, тому придбати упаковку чаю або кави для бійців та передати її волонтерам може кожен.
Вл. інф.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити