Під час відправки «ЗІЛ-131» зі Спасова

Під час відправки «ЗІЛ-131» зі Спасова.

Кожен повинен робити посильний вклад у спільну справу, щоб забезпечити її успіх. Таким правилом керуються ті, хто вже другий рік активно допомагає нашій армії, не шкодуючи на це часу та грошей. Іноді, озирнувшись, навіть важко повірити, що таку бурхливу та плідну діяльність вдалося розгорнути тільки завдяки запалу та ентузіазму наших небайдужих земляків.
Особливої подяки заслуговують умільці, які день і ніч проводять за відновленням техніки для військових. Внесок Здолбунівщини у цю важливу справу дуже вагомий, адже за період від початку протистояння з терористами наші земляки відновили близько 20 одиниць найрізноманітнішої військової техніки.

Відновлена командою Ігоря Щебета  БМП-2.


Якраз у свято Успіння Пресвятої Богородиці «на службу» вирушив відновлений нашими майстрами «ЗІЛ-131». Автомобіль з пробігом 16000 км з військової частини в Оржеві доставили до Спасова на початку липня. Відновлювати його взявся Ігор Бандюк разом зі своїм сином Володимиром, який чудово розбирається у тонкощах ремонту. Умільці поступово виявили причини поломок та усунули їх. Працювали удвох, вкладаючи у ремонт власні кошти. Загалом відновлення вантажівки обійшлося у близько 5000 гривень.


- Якщо візьмемося ремонтувати ще якусь техніку, то вже проситимемо допомоги в односельців та залучатимемо їх до справи, - розповідає Ігор Бандюк. – А цей автомобіль вирішили ремонтували за власні кошти та своїми силами. Після завершення ремонту ми навіть освятили авто: у неділю підігнали його до храму, люди вийшли з церкви і усі разом помолилися за мир та Україну.
Вантажівка відтепер працюватиме у батальйоні охорони у Рівному. «Благословляючи» «ЗІЛ-131» у дорогу, Ігор Бандюк розповів військовим про деякі особливості ремонту та побажав, щоб автомобіль приносив користь нашій армії.
А тижнем раніше команда п’ятигірця Ігоря Щебета вкот­ре передала військовим відремонтовану власноруч техніку: представники ОК «Захід» отримали відновлений майстрами БМП-2. Кошти на ремонт збирали небайдужі однодумці п’ятигірських активістів.
Нещодавно передали військовим і автомобіль «МАЗ», який ремонтував Ярослав Бляшин. До речі, практично на наступний день ця вантажівка вирушила на Схід Украї­ни.
Відновлюють техніку і в інших селах нашого району – за цю роботу беруться колективи підприємств, навчальних закладів, небайдужі громадяни. Причому, майстри розповідають, що їхні односельці ставляться до такої справи з розумінням, тож у вільні хвилини приходять та допомагають, чим можуть. Адже, працюючи разом, усі усвідомлюють власну причетність до спільної справи боротьби з ворогом.
Марина СТЕПАНЮК.

Comments are now closed for this entry