Під час зустрічі випускників

Під час зустрічі випускників.

Першого вересня у Здолбунівському вищому професійному училищі залізничного транспорту відбулася зустріч випускників 1965 року.

Розділити радість з нагоди свята початку нового навчального року з учнями та педагогічним колективом завітали люди, яким заклад півстоліття тому дав путівку у життя. Всі вони у далекому 1965 році 24 серпня успішно склали випускний іспит та отримали дипломи помічників машиніста тепловоза.


Колись учням, а тепер гостям училища, приємно зустрітися зі своїми друзями, з наставниками - класним керівником С. П. Максимюк, яка нині перебуває на заслуженому відпочинку, та майстром виробничого навчання Ф. В. Максимчуком, який і зараз передає свої знання майбутнім залізничникам.
З часу навчання випуск­ників 1965 року училище дуже змінилося, його не впізнати, та все ж їм, уже сивочолим дідусям, було приємно пройтися його коридорами й затишними кабінетами, а
ще - поспілкуватися з молоддю, розповісти про традиції училища 60-х років. З радістю відзначили гості й те, що традиції ті не лише збереглися, а й примножилися завдяки муд­рому керівництву директора ВПУ - Руслана Івановича Шевчука. Тож дружно бажали керівнику та всьому колективу навчального закладу подальшого процвітання та нових здобутків.
Оксана БАЮН,
заступник директора з навчально-
виховної роботи ДНЗ “Здолбунівське ВПУЗТ”.

Comments are now closed for this entry