хата, в якій під час зйомок мешкав режисер фільму Сергій Параджанов. Нині - музей “Тіні забутих предків” у Верховині Івано-Франківської області.

хата, в якій під час зйомок мешкав режисер фільму Сергій Параджанов.
Нині - музей “Тіні забутих предків” у Верховині Івано-Франківської області.

Як повідомляє прес-служба Міністерства культури, Кабмін схвалив розпорядження “Про підготовку та відзначення у 2015 році 50-річчя прем’єри художнього фільму “Тіні забутих предків”. Документ опубліковано 13 липня цього року.
Розпорядженням передбачене проведення у серпні реставрації звуку та зображення, а також тиражування відновленої версії фільму “Тіні забутих предків”. Оновлену стрічку продемонструють у вересні під час урочистого вечора, присвяченого 50-річчю прем’єри. Держкіно та Держтелерадіо мають організувати покази в областях. Окрім того, до ювілею виходу легендарного кінофільму буде відкрито виставку, видано тематичний буклет про історію його створення та знято відеоролик для демонстрації на загальнонаціональних телеканалах.


Планується також, що у вересні урочисті заходи відбудуться у локаціях зйомок фільму - на Національній кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка та у Верховинському районі Івано-Франківської області.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити