За період з травня по липень 2015 року Здолбунівська центральна районна лікарня отримала
благодійну допомогу від різних організацій та фондів Рівненщини

 

Незважаючи на важку ситуацію в країні та дефіцит бюджетних коштів, що виділяються для функціонування медицини, головний лікар Здолбунівської ЦРЛ Владислав Олегович Сухляк постійно шукає шляхи для забезпечення покращення повноцінної роботи закладу. І це йому вдається, не дарма ж кажуть: «Хто стукає, тому й відкривають».


За вказаний вище період благодійну допомогу Здолбунівській ЦРЛ надали: Християнська медична Асоціація Рівненської області на суму 10145 грн. (ліжка медичні - 2 шт., крісла м’які розкладні - 2 шт., ліжко-каталка, ортопедичні предмети (каталки, велотренажер, ходунки), різноманітне медичне приладдя та одноразові хірургічні набори); благодійний фонд «Нова країна» на суму 81302 грн. (ліжка медичні з мотором - 12 шт., інвалідне крісло, милиці, регульовані столи для огляду, ходунки-опори, штативи для внутрішньовенних вливань - 4 шт., постільна білизна, медичні каталки - 2 шт.); Рівненський обласний благодійний фонд Миколи Сороки на суму 7000 грн. 49 коп. (мило туалетне - 7 бочок, інвалідний візок, фарба - 30 банок, одяг б/в); релігійна громадська община Євангельських Християн Незалежна Церква «Світло Євангелії» на суму 13060 грн. (ліжка медичні - 4 шт., столи медичні, ходунки, стільці туалетні, підгузки). Сподіваємось, що усі ці речі і обладнання сприятимуть комфорту пацієнтів під час їх перебування у нашому медзакладі.


Приємно відчувати (а зараз, як ніколи) таку небайдужість людей один до одного, доброту та підтримку. Щоб повірити в добро, треба почати його робити, а саме так чинять наші благодійники. Коли про них згадуємо, на думці зринають слова з молитви Франциска Асійського: «Господи, дай мені сили втішати, а не бути тим, кого втішають. Розуміти, а не бути тим, кого розуміють. Любити, а не бути тим, кого люблять. Адже віддаючи, ми отримуємо. І прощаючи, знаходимо прощення». Хотілося б, щоб слова ці знайшли відгук у кожному серці, а хороша справа наших доброчинників стала прикладом для інших людей.
Лариса РЯБУШЕНКО,
головна медсестра
Здолбунівської ЦРЛ.
На фото: під час прийому благодійної допомоги.

Comments are now closed for this entry