У Мізочі 19 липня вшановували пам’ять Тараса Володимировича Якимчука, який рік тому загинув у зоні АТО, так і не відсвяткувавши свій 21-ий день народження. Поліг від ворожої кулі, захищаючи свою Батьківщину.
На площі біля будинку школярів та молоді зібралися жителі Мізоча, довколишніх сіл, керівники району та селища, щоб віддати шану загиблому герою та висловити вдячність усім, хто боронить нашу землю від ворога на Сході України.
На території храму УПЦ КП було відкрито і освячено пам’ятник Тарасу Якимчуку, а на будівлі Мізоцького будинку школярів та молоді – меморіальну дошку.
Не стримуючи сліз, присутні оглядали виставку «Світлій пам’яті нашого земляка Якимчука Тараса». Її створили працівники Мізоцької міської бібліотеки завдяки мамі Тараса Євгенії Володимирівні, яка надала фотографії з сімейного архіву.


Крім того, учасники поминальних заходів знайомилися із матеріалами книжково-документальної виставки «У боротьбі за волю України», де були розміщені інтерв’ю із земляками, які побували в зоні АТО, газетні публікації, вірші про війну на Сході України та книга Олега Чорногуза «Дорога до України», яку знайшов учасник волонтерської організації «Само­оборона Рівненщини» з Мізоча в зруйнованому бліндажі під Донецьком і подарував Мізоцькій міській бібліотеці.
Світла і довга пам’ять нашому героєві Тарасові Якимчуку, світла пам’ять усім, хто загинув, боронячи нашу краї­ну від ворога!
Оксана ПАЛЬЧЕВСЬКА,
завідуюча Мізоцькою
міською бібліотекою.

Comments are now closed for this entry