Під час акції “Літо з книгою” Новосілківської ПШБ.

Під час акції “Літо з книгою” Новосілківської ПШБ.

Для бібліотекарів літо - це час активізації усіх форм індивідуальної та масової роботи з читачами-дітьми, можливість ближче пізнати їх. Книгозбірні району надають дітям можливість корисно і приємно проводити вільний час упродовж усіх їх літніх канікул.
Липень - екватор канікулярного сезону. Чимало заходів для дітей бібліотекарі району вже провели, однак, багато їх ще попереду.
До роботи з користувачами молодшого, середнього та старшого шкільного віку працівники книгозбірень підходять творчо - організовують літературні й тематичні ранки, конкурси, вікторини, ігри-мандрівки, години задушевної розмови, брейн-ринги, літературні аукціони і години спілкування.

У тому, що з книгою відпочивати цікавіше, впевнені і юні читачі
ПШБ с. Копиткове.


Влітку у книгозбірнях району проходять творчі акції «Літо з книгою», заходи яких проводяться на свіжому повітрі, а це - мандрівки до лісу чи водойм, пізнавальні екскурсії визначними місцями краю.
Доброю традицією стало відзначення свята Івана Купала, яке для від­віду­вачів публічно-шкільних бібліотек сіл Ільпінь та Дермань-І щоліта організовують завіду­ючі цими закладами.
Зробити відпочинок дітей активним, пізнавальним, яскравим - основна мета діяльності районної бібліотеки для дітей та юнацтва.
Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості й надії. Цьогоріч у книгозбірні відбулося дитяче свято «Я більшого щастя на світі не хочу, щоб лиш Украї­на жила». На подвір’ї бібліотеки малеча малювала на асфальті малюнки про Україну, відповідала на запитання казкової вікторини, розфарбовувала розмальовки, пускала мильні бульбашки і прос­то спілкувалася. Дещо старші взяли участь у флешмобі «Кидай мишку - читай книжку».


Уже в дні літніх канікул працівники РБДЮ організували цікавий «Weekend у бібліотеці», конкурс зі складання пазлів «Склади літературного героя». Для наймолодших користувачів бібліотеки волонтери - читачі юнацького відділу - провели конкурси «Кіндер-загадок», «На всіх вітрилах помчимось у літо». Діти вгадували героїв з народних казок та мультфільмів. До уваги молоді була представлена Sweet-презентація «Сучасний автор - сучасна книга».
У червні на базі районної бібліотеки для дітей та юнацтва діяв двотижневий літній табір з денним перебуванням «Я люблю Україну», організатор ГО УМСА Здолбунова. Основ­ною метою керівників табору була організація літнього корисного дозвілля дітей, в тому числі й з соціально незахищених категорій сімей, та дітей, переселених зі східної України.
Зацікавили читачів і літні читання «Веселись, грай і читати не забувай», під час яких хлопчики й дівчатка дізналися багато нового.
Літо у розпалі, можна робити стільки цікавих і веселих речей! Літні розваги в бібліотеках тривають. Заплановане ще проведення відео-вікторини «Україна соборна - моя гордість і слава!», поетичної години «Мій світанковий рідний край», відео-уроку «Символи нашого народу: державні і народні», конкурсу малюнків «Ми всі одна родина - єдина Україна».
Долучаючись під час канікул до участі у заходах, які пропонують їм біб­ліотекарі, діти отримують позитивні емоції від зустрічей з літературними героями, вчаться спілкуванню, розвивають свої інтелектуальні та творчі здібності.
Книгозбірні району запрошують усіх, хто бажає, аби його дозвілля було цікавим, змістовним і корисним.
Наталія ПИЛИПЧУК,
провідний методист
Здолбунівської ЦРБ.

Comments are now closed for this entry