Як повідомив начальник управління агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації Леонід Пет­рович Дмитрук, у сільгосппідприємствах району триває обмолот озимих зернових культур. Зокрема, озимий ячмінь, яким на теренах Здолбунівщини було засіяно 438 га, станом на 14 липня ц. р. зібрали вже на 300 га при середній врожайності 48,1 ц/га. Найбільшої врожайності цієї культури - 59 ц/га - досягли у ФГ «Нива». Завершили збирати озимий ячмінь у ПСП «Хлібороб», де намолотили 350 тонн цього збіжжя. У ФГ ім. Шевченка з 50 га зібрали 500 тонн озимого ячменю при врожайності 50 ц/га. Загалом на вказану вище дату залишалось зібрати врожай цієї культури ще на 120 га у ТзОВ «Агро-Консалт АВ».
Приступили аграрії Здолбунівщини й до збору врожаю озимого ріпаку. Так, у ФГ ім. Шевченка обмолочено вже 7 га площ при врожайності 20 ц/га.
Наразі, за словами Л. П. Дмитрука, наші сільгоспвиробники в очікуванні поліпшення погодних умов, аби розпочати обмолот озимої пшениці.
Вл. інф.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити