Народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Любава» Здолбунівського міського клубу 12 липня 2015 року успішно виступив у
м. Корець на обласному відкритому фестивалі народної творчості «Зелене Купало в літо упало». Мистецький захід цей організував комунальний заклад «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради за сприяння управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації.
Під час фестивалю діяло містечко майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. У його роботі брала участь наша здолбунівська майстриня Ірина Кухар. Присутні на святі із захопленням знайомилися з її роботами, техніками травоплетіння та лозоплетіння. А найбільше усім сподобався авторський вінок з кукурудзяного листя та осоки.
Валентина ТЕРЕБІЙЧУК,
провідний методист
Здолбунівського районного
будинку культури.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити