1 жовтня в Україні вшановували людей похилого віку. Традиційний «вогник» з цієї нагоди відбувся і у районній бібліотеці для дітей та юнацтва. Представників старшого покоління привітали заступник голови райдержадміністрації Р. В. Дрозд, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА О. І. Єфімчук. Вони побажали присутнім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, більшої уваги з боку держави. Чимало теплих слів на адресу запрошених висловила й ведуча Тетяна Садикова. А Олександр Стельмащук, Михайло Хоменко, Дарина Ізотова та Петро Гордієнко подарували концерт, в ході якого виконали ряд українських пісень.


Пройшов цей захід за підтримки районної організації Української народної партії, магазину «Колібріс» та ФГ ім. Шевченка.
На фото: під час святкового «вогника».
Фото Людмили ВАСЮК.


Підопічні Будеразького стаціонарного відділення територіального центру з обслуговування одиноких громадян похилого віку та інвалідів з нетерпінням чекають дати 1 жовтня. Адже в цей день для них щороку накривають святковий стіл, приходять учні Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. разом з педагогом-організатором М. Л. Яриш, аби подарувати стареньким концерт. Так було і минулого тижня. В ході заходу звучала авторська поезія, музичні твори. Учасники концерту розчулили бабусь і дідусів своєю дитячою щирість і відкритістю. А під час виконання «Пісні про рушник» та «Чорнобривці» на очах у них виступили сльози.
А діти раділи від того, що подарували немічним хвилини радості, урізноманітнили їх життя.
Тамара ЛІЩИНСЬКА,
завідуюча ПШБ с. Будераж.

Comments are now closed for this entry