Минулого тижня у Здолбунівській РДА відбулося засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, під час якого присутні обговорили ряд важливих проблем сьогодення.
Нині одним з найнагальніших питань для споживачів комунальних пос­луг залишається призначення субсидій. Про це присутніх проінформував начальник управління праці та соціального захисту населення Здолбунівської РДА Микола Бортник. За його словами, зміни у порядку призначення субсидій, спрямовані на спрощення цього процесу для громадян, спричинили чимало труднощів для працівників управління соцзахисту. Якщо людям, які претендують на отримання субсидій, тепер потрібно заповнити лише заяву та декларацію, то в управлінні, у зв’язку з новаціями, виник ряд технічних і матеріальних проблем. Проте процес, попри все, таки «просувається».


Про діяльність спеціалізованих формувань Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіла його директор Тетяна Павлова. Нині до звичних обов’язків працівників центру додалася робота з переселенцями з тимчасово окупованих територій.
Цього року до центру звернулося 9 таких сімей, а загалом було проведено обстеження 28 родин, у яких проживає 39 дітей. Також центр працює з сім’ями учасників АТО та демобілізованими воїнами. Загалом увагу було приділено 65 сім’ям воїнів АТО. Дітей з таких родин залучають до різноманітних культурних заходів, кілька малюків зараз відпочивають у літньому таборі, організованому однією з громадських організацій.
- Хоч ми й не надаємо матеріальної допомоги, але демобілізовані до нас приходять, і неодноразово, - зазначила Тетяна Павлова.
Також на засіданні йшлося про оподаткування пенсійних виплат згідно зі змінами у законодавстві та про те, як діяти за умови загрози тероризму.
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry