відбувалося цьогорічне відзначення Дня Конституції та свята молоді

Минулої неділі, 28 червня, здолбунівчани масово вирушили до міського гідропарку на свято. Під час урочистого його відкриття керманичі району нагородили найактивніших представників місцевої молоді грамотами й подарунками. Отримали відзнаки та запрошення на подорож до Карпат і переможці районного конкурсу юнацької творчості “За Україну, за її волю!”.
Частина гостей свята насолоджувалася виступами місцевих творчих колективів. Інші спостерігали за змаганнями з волейболу. А для тих, хто не бажав залишатися осторонь громадського життя Здолбунівщини, організували невеличкі презентації діяльності місцевих громадських організацій.


Цікавим для молоді був історико-краєзнавчий квест, учасники якого охоче рухалися за визначеним маршрутом і виконували поставлені завдання.


Особливо ж випромінювали щастя найменші гості свята. До душі їм припали атракціони у луна-парку, який діяв на території міського гідропарку, спортивні тренажери та можливість скористатися послугами майстрів боді-арту. Під час свята презентували туристичний маршрут “Мальовнича Здолбунівщина”.
Також уже традиційним для таких масових заходах став збір коштів на підтримку солдатів-земляків.
Ірина САМЧУК.

Comments are now closed for this entry