Чим зайнятися людині, яка вийшла на пенсію? Кожна з них самостійно шукає відповідь на це питання, і більшість вирішує, що важливо не зупинятися на досягнутому, розвиватися й вдосконалюватися, аби підкорити якісь нові для себе вершини. Чимало можливостей для цього пропонує Університет третього віку, що діє у Здолбунівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
«Танець - це здоров’я» - тема циклу занять для студентів мистецького факультету Університету. Одне з них відбулося 25 червня у приміщенні Здолбунівського районного будинку культури. Під час нього студенти мали змогу дізнатися від керівника любительського об’єднання «Школа танцю» РБК Олени Галій про те, як побудоване наше тіло і яким чином воно може ефективно працювати. Та головним стало задоволення від танцю, руху, імпровізації, гармонії з собою, музики - нас­трій поліпшився у всіх присутніх.
За інформацією,
наданою Здолбунівським РБК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити