До Радивилова 12-14 червня цього року на фестиваль-конкурс козацької пісні «Встань, козацька славо! Засвіти знамена!» прибули мистецькі колективи з різних куточків України - Волині, Хмельниччини, Житомирщини, Львівщини, Тернопільщини, Рівненщини, Запоріжжя та Києва. Усі учасники оспівували славетні подвиги козацтва, прагнули прищепити підростаючому поколінню любов до рідного краю та його історії через кращі зразки національної музичної спадщини.
Місце проведення фесту обрали теж не випадкове - славний край на Рівненщині, відомий Берестецькою битвою 1651 року. Історична місцина на Радивилівщині кличе нас і тепер, адже відчуваємо внутрішню потребу засвідчити духовну спорідненість із волелюбними предками, котрі заклали підвалини української державності.


Здолбунівщину на VIII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі козацької пісні «Встань, козацька славо! Засвіти знамена!» представляло народне аматорське вокальне тріо «Мірина» під керівництвом Ірини Мельник районного будинку культури. Колектив став переможцем у номінації «вокальне тріо» та отримав диплом І ступеня за популяризацію творів національно-патріотичного змісту.
За інформацією, наданою Здолбунівським РБК.

На фото: народне аматорське тріо «Мірина».

Comments are now closed for this entry