До Радивилова 12-14 червня цього року на фестиваль-конкурс козацької пісні «Встань, козацька славо! Засвіти знамена!» прибули мистецькі колективи з різних куточків України - Волині, Хмельниччини, Житомирщини, Львівщини, Тернопільщини, Рівненщини, Запоріжжя та Києва. Усі учасники оспівували славетні подвиги козацтва, прагнули прищепити підростаючому поколінню любов до рідного краю та його історії через кращі зразки національної музичної спадщини.
Місце проведення фесту обрали теж не випадкове - славний край на Рівненщині, відомий Берестецькою битвою 1651 року. Історична місцина на Радивилівщині кличе нас і тепер, адже відчуваємо внутрішню потребу засвідчити духовну спорідненість із волелюбними предками, котрі заклали підвалини української державності.


Здолбунівщину на VIII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі козацької пісні «Встань, козацька славо! Засвіти знамена!» представляло народне аматорське вокальне тріо «Мірина» під керівництвом Ірини Мельник районного будинку культури. Колектив став переможцем у номінації «вокальне тріо» та отримав диплом І ступеня за популяризацію творів національно-патріотичного змісту.
За інформацією, наданою Здолбунівським РБК.

На фото: народне аматорське тріо «Мірина».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити