Місцеві активісти вже відновили та передали українським воякам два автомобілі «ГАЗ-66»

Усього на ремонт машин, які цього тижня вже передали представникам ОК «Захід», умільці затратили два місяці часу та близько 10 тисяч гривень. Кошти для благої справи зібрали небайдужі жителі сіл Дермань-1 та Дермань-2.
Свого часу ці вантажівки були законсервовані та простоювали без роботи. Ініціатором ремонту техніки став Анатолій Турчин, який раніше вже передав власний автомобіль для потреб українських бійців.
Місцем для ремонту натхненники цієї доброї справи обрали подвір’я Дерманського НВК «загальноосвітня школа І ступеня-гімназія». Активну участь у відновленні техніки брали А. Галич, М. Галич, П. Ясен,
М. Лис, І. Казмірчук, О. Черній, В. Крушельницький. Люди приходили ремонтувати автомобілі, не лише відгукуючись на прохання майстрів. Вони й самі активно пропонували допомогу. Лишень бачили, що в гаражі кипить робота, відразу ж приєднувалися.


Пан Анатолій розповідає, що машини потрапили їм до рук практично новими, привезли їх з Шепетівки.
- Автомобілі ці 1986 року випуску, мають пробіг приблизно по дві тисячі кілометрів кожен. Щоправда багато запчастин довелось замінити, адже за той час, що вантажівки простояли без роботи, деякі деталі встигли закоксуватися, - розповідає Анатолій Турчин.
За його словами, знайти необхідні запчастини до автомобілів було нескладно, оскільки «ГАЗ-66» виробляли у колишньому СРСР.
Представники ОК «Захід» запевняють, що активісти попрацювали на славу. Представник командування однієї з військових частин Роман Кучер переконаний, що завдяки такій допомозі та небайдужому ставленню людей ми зможемо відстояти свободу і незалежність нашої держави.
До слова, голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук, який вже не вперше організовує ремонт військової техніки, також задоволений роботою дерманців. Перед тим, як передати техніку військовим, очільник райради сам провів її невеличкий тест-драйв.
Активісти не збираються зупинятись і планують продовжувати ремонтувати машини для військових. Адже законсервованої радянської техніки, яка стоїть без діла, є ще доволі багато, та й у зоні АТО чи не щодня ламаються автомобілі. А справний транспорт – це одна з найважливіших складових могутньої армії.
Ірина САМЧУК.


Грошову допомогу надали генеральний директор ТОВ «Колос-Інвест» С. Мичка, М. Мороз, підприємці Р. Швидун та І. Жемга, жителі сіл Дермань-1 на чолі з сільським головою Л. Андрощук та Дермань-2 на чолі з сільським головою Ю. Товстим. Долучилась і громада Свято-Троїцького монастиря, працівники Острозького лісового господарства на чолі з М.  Круком, Мізоцького лісового господарства на чолі П. Дроздом. А також І.   Семенчак, Ю. Меліванчук, О. Мокрик, Ю. Товстий, В. Климчук, А.  Герасимчук.

Comments are now closed for this entry