Той, хто присвятив хоча б частину свого професійного життя державній службі, доб­ре знає, що цей статус передбачає непросту та дуже відповідальну працю. Щодня доводиться бути на вістрі подій та постійно удосконалювати знання і професійні навички. А нині, у непростий період неспокою на Сході, у держслужбовців часто з’являються і нові обов’язки, розповідає керівник апарату Здолбунівської райдержадміністрації Жанна Ананіївна БАТРОНА (на фото), яка присвятила роботі на державній службі понад 22 роки:
- Апарат райдержадміністрації у народі називають «серцем» РДА. Загалом в апараті трудиться 29 працівників, з них 25 - держслужбовці. Саме на нас покладене правове, організаційне, кадрове, матеріально-технічне забезпечення роботи райдерж­адміністрації. Зараз займаємося і питаннями мобілізаційної роботи. Окрім того, апарат працює зі зверненнями громадян, організовує особистий прийом голови РДА та його заступників. На нас покладено виконання закону «Про доступ до публічної інформації», контроль за виконанням антикорупційного законодавства. Організовуємо семінари, колегії, співпрацюємо з органами місцевого самоврядування, з керівниками структурних підрозділів РДА. Займаємося і веденням реєстру виборців.


Звісно, труднощів у роботі державних службовців вистачає. Але вони з надією чекають реформ і сподіваються на краще. А у щоденній праці намагаються поєднувати знання досвідчених працівників з ентузіазмом молодих та завзятих.
- Зараз на роботу приходять молоді, перспективні держслужбовці, у яких є чимало реформаторських ідей, - розповідає Жанна Батрона. - Їм також нелегко, тому завжди хочеться підказати молоді, допомогти у всьому. А в переддень професійного свята усім держслужбовцям - і тим, хто працює нині, і ветеранам - хочу побажати насамперед миру, здоров’я та добробуту. І обов’язково - впевненості у завтрашньому дні.
Марина СТЕПАНЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry