Взаємопідтримка і милосердя завжди були основою у стосунках між людьми. ХХІ століття ознаменувалось приходом у світ дітей нового покоління - гіперактивних, із загостреним почуттям справедливості, нетерпимих до неправди. І на сучасному етапі розвитку суспільства особливо важливого значення набуло утвердження гуманістичних цінностей.
Саме цій меті слугує проведення у початкових класах уроків доброти. Такі заняття позитивно впливають на формування естетичної культури молодших школярів, діти вчаться розрізняти добро і зло, співпереживати, бути милосердними. Наприкінці навчального року у 2-Б класі Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7 відбувся один з таких виховних заходів, присвячений темі «Серце людини». Запросили на відкритий урок і нас, батьків.


Учні декламували вірші, співали, відгадували загадки, переглядали відеоролики та обговорювали їх. Разом з учителем Т. М. Іващук школярі здійснили неповторну подорож відеогалереєю «Добрі серця» та опрацювали оповідання М. О. Андронова «Чорне серце» і В. О. Сухомлинського «А серце тобі нічого не підказало». Діти ділилися тим, які почуття огорнули їх під час читання, і висловлювали свої думки про те, наскільки важливо бути добрими, чуйними, людяними. А потім вони усі разом сформували «велике серце» 2-Б класу, і кожна дитина вклала в нього свою часточку.
Вважаю, що поставленої мети під час уроку вдалося досягти, і душі наших дітей збагатились чуйністю і добротою.
Катерина МЕЛЬНИЧУК,
мама учня 2-Б класу Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7.

Comments are now closed for this entry