Здолбунівщина вкотре у жалобі. Земляки цього тижня прощалися з героєм, який загинув під час бойових дій на Сході України.
28-річного Андрія Бріка з села Дермань Друга призвали до армії 5 лютого цього року. Воїн 130-го окремого розвідувального батальйону загинув 8 червня, виконуючи бойове завдання. Це сталося під час зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою ворога у Новоайдарському районі на Луганщині. В Андрія залишилися молода дружина та двоє маленьких дітей – 4-річний Ігор та Артур, якому ще не виповнилось і одного року.


У зв’язку із загибеллю Андрія Бріка 9-11 червня було оголошено днями жалоби на території Здолбунівщини.
Останній шлях героя до нашого району проліг у ніч на 10 червня. Живим коридором зустрічали загиблого небайдужі мешканці Здолбунова, Здовбиці та Богдашева. А ввечері бійця так само проводжали до Дермані.
Попрощалися з Андрієм наступного дня. Відспівали загиблого воїна у Дерманському Свято-Троїцькому храмі, поховали на сільському кладовищі. Земляки, віддаючи хлопцеві останню шану, обіцяли довіку пам’ятати про його відвагу…
Вл. інф.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити