Першого вересня 2014 року ми, хвилюючись, привели своїх діток у перший клас. Хвилювалися, адже прагнули, щоб наші сини й доньки стали старанними учнями, дружним колективом. Нині ж ці тривоги відійшли, бо навчає малечу хороший педагог, невтомна трудівниця Алла Олександ­рівна Димчук. А вона - Людина, яка віддає усю свою любов і енергію учням.
Наші школярики, хоч ще й маленькі, та вже багато знають про рідне село, адже вчителька проводить для них цікаві тематичні бесіди. Діти розуміють, що означає берегти свою Батьківщину.
Алла Олександрівна намагається навчити вихованців не тільки програмному матеріалу, а й працює з ними в позаурочний час. Упродовж навчального року вона підготувала і провела з дітьми не один цікавий пізнавальний масовий захід. Наприклад, «Посвяту в козачата», під час якої діти дізналися про життя козаків; новорічне свято, куди завітав Святий Миколай; захід до Дня захисника України, на якому були присутні й татусі, дідусі та хрещені батьки учнів класу. Із задоволенням демонстрували свої таланти, відкриті вчителькою, наші діти на «Святі «Букварика». А найголовніше, що педагог прищепила першокласникам любов до Бога. Кожен свій навчальний день вони починають з молитви - за сім’ю, за наших воїнів, за незалежну, вільну Україну.
Шановна наша Алло Олексіївно! Дякуємо Вам за невтомну працю, за Вашу щиру посмішку. І нехай Бог посилає Вам здоров’я, творчу наснагу, благополуччя та мир.
Вдячні батьки 1-Б класу
Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Comments are now closed for this entry