Нещодавно сто двадцять п’ять учнів 11-х класів шкіл району завершили вивчення предмета «Захист Вітчизни» виконанням в урочищі Гурби стрілецького поєдинку з пневматичної зброї, вправ з тактичної підготовки та екскурсією до тамтешньої криївки-музею. Юнаки вшанували пам’ять героїв, полеглих у Гурбенському бою, стройовим маршем та виконанням патріотичних пісень.
Крім того, у перший день занять під час традиційного військово-польового збору відбувся концерт, який підготували учні та педагоги Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. Грамоти відділу освіти Здолбунівської РДА було вручено одинадцятикласникам за успіхи у вивченні «Захисту Вітчизни».


А от під час третього дня занять учасники збору мали нагоду взяти участь у стрільбах бойовими патронами з АК-74 та з мінометів на Рівненському загальновійськовому полігоні. До цього долучились учні 11 шкіл Здолбунівщини, вчителі «Захисту Вітчизни» та п’ятеро водіїв шкільних автобусів.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити