Виконавчий комітет Здолбунівської міської ради на виконання рішення від 27.05.2015 року за № 104 оголошує конкурс з визначення робочого органу - підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи постійно діючого конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
1. Об'єктом конкурсу є діяльність претендента, що створить належне організаційне забезпечення проведення засідань постійно діючого конкурсного комітету, а саме: підготовка пропозицій щодо об’єктів та умов конкурсу; розміщення інформації про об’єкти та умови конкурсу в засобах масової інформації; підготовка матеріалів для проведення конкурсу; підготовка інформаційних матеріалів для членів конкурсного комітету; аналіз та оцінка відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу; виготовлення та підготовка паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між районною державною адміністрацією та автомобільним перевізником - переможцем конкурсу; доведення результатів конкурсу до відома претендентів; надання роз’яснення перевізникам-претендентам щодо оформлення документів для участі в конкурсі; технічне забезпечення конкурсу.
2. За додатковою інформацією та роз’ясненнями звертайтесь у каб. № 15 по вул. Приходька, 1 у місті Здолбунів (адміністративне приміщення Здолбунівської міської ради) з 8.00 до 17.15 та за тел.: 2-50-16, 2-10-86.
3. Документи приймаються протягом 30 днів з часу опублікування оголошення у зазначені вище години роботи (до 3.07.2015 року).
4. Засідання конкурсного комітету відбудеться 7.07.2015 року о 10.00.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити