Щоб запобігти аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, порушенням Правил дорожнього руху водіями автобусів, особливо тих, які надають послуги з перевезення пасажирів, з 1 по 30 червня 2015 року на території Рівненської області проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті «Автобус-2015».
Здійснюється виявлення та документування допущених водіями автобусів грубих порушень Правил дорожнього руху. Зокрема порушень правил проїзду через залізничні переїзди, обмежень швидкості руху, вимог дорожніх знаків та розмітки проїжджої частини доріг поблизу автовокзалів, правил зупинки та стоянки в місцях масових відправлень пасажирів, а також фактів керування водієм автобусом без ліцензійної картки, перевезення пасажирів на маршруті протяжністю понад 500 км одним водієм, відхилення від визначеного маршруту руху, зберігання автобусів поза встановленими місцями стоянки, керування автобусами, які не пройшли обов’язкового технічного контролю.
Олександр РОГОВСЬКИЙ,
начальник ВДАІ з обслуговування
Здолбунівського району, майор міліції.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити