Саме так можна охарактеризувати шкільне життя наших синів і доньок

Скільки нового дізналися упродовж навчального року наші першокласники! Щодня у Здолбунівській ЗОШ І ст. № 7 крок за кроком вони долали шкільну науку. Першим їх вірним помічником у цьому був, звичайно, “Буквар”.
За традицією, в останні дні травня у школі відбулися святкові заходи для першокласників.
Цікавим і неординарним було «Свято розумників» у 1-А (вчитель Л. Є. Максимчук), який навчається за науково-педагогічним проектом «Інтелект України». Школярі залюбки розв’я­зували логічні задачі, ребуси, демонстрували знання, які отримали на заняттях з предмета «Я і Україна».


Учні 1-Б (вчитель Н. О. Киричук) з неабияким вмінням декламували вірші і співали пісні, присвячені своїй першій навчальній книзі - “Букварю”.
Сподобались нам пісні, виконані дітьми на англійській мові (вчителі Н. О. Мацюк, І. М. Калашник, І. С. Рощенко).


Змістовним було і «Свято книги» у 1-В класі (вчитель Н. О. Мінець). Дітей захопила цікава історія Незнайка та хлопчика Бруднулі. Королева Книга підготувала різні зав­дання для першокласників, а вони, в свою чергу, перевіряли ерудицію батьків.
Продемонстрували свої вміння і учні, які відвідують логопедичні заняття (вчи­тель-логопед І. В. Брода). Музичний супровід забезпечила вчитель музики Н. М. Андрійчук.
Отож, як бачимо, наші діти справді мають у школі насичене, захоплююче життя і, впевнені, досягнуть успіхів у майбутньому.
Батьки першокласників
Здолбунівської
ЗОШ І ст. № 7.

На фото: під час святкових заходів у Здолбунівській ЗОШ І ст. № 7.

Comments are now closed for this entry