Надзвичайно успішним став цей спортивний сезон для Здолбунівського ВПУЗТ. Ще восени зі стартом спартакіади серед закладів професійно-технічної освіти Рівненської області наші учні, і хлопці, і дівчата, досяг­ли непоганих результатів в ігрових видах спорту: волейболі та баскетболі, успішно виступили шахісти та дівчата в настільному тенісі. Тож перед заключною частиною змагань юні залізничники впевнено увійшли в групу лідерів. Підготувавши таким чином непоганий плацдарм для вирішального ривка, на повну скористались ним навесні – треті місця у футболістів та юнацької збірної з армреслінгу, перші місця у дівчат в загально-фізичній підготовці, юнаків і дівчат у легкоатлетичному кросі. Це дало змогу нашій команді повернути собі перше місце у загальному заліку, лишивши позаду два десятки ПТНЗ області.


Після цього кращим спортсменам та спортсменкам нашого училища було довірено захищати честь Рівненщини на Всеукраїнських змаганнях серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у Житомирі, де проводився легкоатлетичний крос, та в Миколаєві, куди, щоб визначити переможця, зібрались кращі юнацькі волейбольні команди.
Першою змагалась легкоатлетична команда, у складі якої були тільки учні нашого училища, а саме: Іванна Ровенчук, Дмитро Некрасов, Артур Гудков та Тетяна Матвійчук. І повернулась додому з кубком та «бронзовими» медалями за третє місце.


Після такого успіху легкоатлетів волейболістам важливо було виступити не гірше та втримати високо підняту їх товаришами планку. І з цим вони впорались на «відмінно» - повернулись чемпіонами України.
У Миколаєві в складі збірної Рівненської області виступали четверо учнів Здолбунівського ВПУЗТ - Володимир Гук, Володимир Дашкель, Олександр Тушич та Микола Лесик. Окрім наших хлопців, у цій команді за перемогу змагались також четверо учнів ВПУ № 1 та один волейболіст з РПЛ м. Рівне.
Команда зіграла чотири матчі і в усіх вийшла переможцем з рахунком 3:0. Першими наші хлопці обіграли команду господарів змагань, наступною - збірну м. Київ, а у півфіналі дісталось команді Чернівецької області. Тож до фіналу з географічними сусідами - волейболістами Волині - наші спортсмени підійшли у статусі явних фаворитів, що й довели. Третьою ж стала команда Чернівецької області. Тож п’єдестал пошани на змаганнях повністю зайняли команди із Західної України.
...Нині учні все частіше думають про відпочинок і про те, як з найбільшою користю для себе провести канікули. Але я впевнений, що для більшої частини юних залізничників очевидним є те, що саме літо - найкраща пора для занять спортом і час, щоб відволіктись від телевізорів та комп’ютерів. І, звичайно ж, для того, щоб підготуватись до нового спортивного сезону, який буде не менш цікавим та насиченим і, сподіваюсь, спов­неним новими досягненнями.
Володимир КРАВЧУК,
керівник фізвиховання
ДНЗ “Здолбунівське ВПУЗТ”.

Comments are now closed for this entry