У Головному управлінні Державної фіскальної служби у Рівненській області 5 травня ц. р. відбулось засідання журі з визначення переможців другого обласного рівня Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни - у мріях дитини».
Учасники конкурсу у вигляді малюнків та літературних творів висловили своє розуміння ролі, значення та місця податків у житті держави і суспільства.
Від Здолбунівщини друге призове місце у номінації «Літературний твір» у ІІ віковій категорії (12-15 років) виборола Мадонна Маринко, учениця 6 класу комунального закладу «Мізоцька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів», яка представила на конкурс твір-роздум «Щасти тобі, моя рідна країно».


Також за активну участь у конкурсі журі відзначило ученицю 3 класу цієї ж школи-інтернату Анну Шолудько, художній твір якої співзвучний з назвою конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини».
Щиро вітаємо переможців!
Вл. інф.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити