Світ настільки великий, що пізнати усі його таємниці важко. Але наблизитися до розуміння його краси і неповторності
можливо завдяки учителю - талановитому, натхненному, за­люб­леному у свою справу професіоналу.
Ось уже тридцять років працює у Здовбицькій загально­освітній школі І-ІІІ ступенів учителем світової літератури енергійна, харизматична, красива жінка і просто хороша людина Наталія Іванівна Кузьміч. Вона виплекала не одне покоління випускників. За роки невтомної праці навчилася бачити в кожній дитині особистість, безпомилково помічати її індивідуальність і неповторність, хвилювати тонкі струни юних душ натхненним словом митця. Звісно, усе це прийшло з досвідом.


Наталія Іванівна народилась тридцять першого травня 1960 року в сім’ї вчителів і згодом продовжила родинну справу. Але спочатку було навчання у Здолбунівській середній школі № 5, потім - Рівненський педінститут, кохання і заміжжя. У 1983 році у щасливого подружжя народилась донечка Оленка. Сім’я і робота стали сенсом життя Наталії Іванівни, дали крила для злету.
Нині її, досвідченого педагога, поважають колеги, шанують учні та їх батьки.
З часом жінка лише розквітає, її краса у поєднанні з мудрістю пише неповторну симфонію життя, яка п’янить і хвилює. І це теж про неї, нашу колегу, уже бабусю, яка тішиться своїм сонеч­ком - онучкою Лізонькою, котра наповнила життя іншим сенсом.
Ми впевнені, що попереду у Наталії Іванівни ще будуть нові творчі досягнення, а очі її і далі сяятимуть щастям та випромінюватимуть доброту.
Учителі-словесники
Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Comments are now closed for this entry