Анатолій Михайлович Мохначук

Здовбиця - прекрасне село з мальовничими куточками, неперевершеними краєвидами, архітектурними та історичними пам’ятками. Живуть тут щирі українці, працьовиті, талановиті, добрі та щедрі.
Про людину, яка є прикладом для усіх, хочеться розповісти читачам. Це 74-річний здов­бичанин, поклик душі якого – творити добро, служити своїм односельцям і селу, з совістю і честю виконувати все, за що взявся. Анатолій Михайлович Мохначук підкорює своєю енергійністю, комунікабельністю, інтелігентністю, а найбільше – щирим патріотизмом.
Чудовий господар, коханий чоловік, турбот­ливий татусь, люблячий дідусь завжди намагається творити сімейний затишок, адже розуміє, що Україна починається з родини. Анатолій Михайлович дуже любить своє село і весь вільний час та сили присвячує справі підняття патріотичного духу в ньому. Брав участь в упорядкуванні пам’ятного хреста в урочищі «Микитові рови», у встановленні державного прапора при в’їзді у Здовбицю. А зараз енергійний чоловік у поті чола працює над упорядкуванням Здов­бицького Свято-Михайлівського джерела, щоб кожен міг напитися цілющої води, тамуючи спрагу.


Повага до односельців, вміння згуртувати і об’єднати людей дає можливість Анатолію Мохначуку настановити їх на добрі справи. Натомість від здовбичан він завжди отримує підтримку та допомогу в усіх починаннях на благо села і громади.
Анатолій Михайлович - староста Здовбицької Свято-Михайлівської церкви УПЦ КП, тож приділяє велику увагу церковним справам. Зав­дяки його невтомній праці та підтримці прихожан всі будівлі, огорожа і територія церкви привабливі та ошатні. Він розуміє, що таке справжня краса, тому й намагається долучати до прекрасного прихожан.
Наш староста завжди привітний та усміхнений, він знає, як підтримати літніх, самотніх людей, які мають потребу у спілкуванні, не обділяє увагою й дітей. Не залишився осторонь і від нашої спільної біди – війни на Сході. Він забезпечує збір та передачу коштів для учасників АТО від прихожан храму.
Часом дивуєшся, звідки черпає енергію цей поважного віку чоловік, адже зранку до вечора він весь у справах, і все на своєму незмінному другові – велосипеді. Та, незважаючи на життєві проблеми, яких у нього вистачає, Анатолій Михайлович, посміхаючись, годинами може розповідати про свої плани. Не раз я чула від нього: «Я так люблю своє село та Україну, що сама думка про них окриляє і дає сили зробити щось корисне для села та людей».
Шануймо усіх тих, хто, попри складний час, намагається робити все для процвітання маленької Батьківщини та підтримки тих, хто захищає нашу країну від ворога.
Віра ЮШКО,
с. Здовбиця.

Comments are now closed for this entry