Уже сьомий рік на базі Здолбунівської гімназії діє єдиний у районі Євроклуб «Eurosun». Мета у його учасників - стати на крок ближче до Європи. Адже в клубі діти мають можливість дізнатися про історію, традиції, культуру Європи, а також завжди бути в курсі європейського сьогодення.
Нещодавно у Здолбунівській гімназії відбувся локальний етап Всеукраїнського брейн-рингу команд Євроклубів Рівненської області. Учні 10-х та 11-х класів гімназії зустрілися з командою НаУ “Острозька академія”.


Захід проходив у нестандартному для брейн-рингу форматі - у формі концерту. У перервах між турами були музичні паузи, під час яких виступали шкільні артисти. Найдужче гостям сподобався так званий бельгійський танець - традиційний танок дружби гімназистів. Студенти Острозької академії під керівництвом учнів гімназії із захопленням вивчали новий для них танець, який пообіцяли показати іншим спудеям.
Запитання, на які відповідали учасники брейн-рингу, були напрочуд цікавими та актуальними. Приміром, одне з них стосувалось зустрічі країн у «Нормандському форматі». Також звучали запитання про футбольний чемпіонат «ЄВРО-2012», про факти з історії нашої держави.
Наприкінці брейн-рингу всі його учасники на імпровізованому стенді написали свої побажання та сподівання про майбутнє України.
Загалом захід минув на хвилі радості й позитиву. Учасники знайомилися з однолітками, вчителі переймали досвід колег. Керівник Євроклубу Жанна Павлусь переконана, що такі зустрічі, як і діяльність клубу, загалом надихають учнів:
- Діти під час гри дізнаються багато нового. Вони мають можливість зрозуміти, що таке Євросоюз, до якого прагнуть українці.
Ірина САМЧУК.

Comments are now closed for this entry