У Глинську 9 травня пройшли заходи з вшанування пам’яті мільйонів, що стали жертвами буремних подій Другої світової війни.
Громада зібралась біля обеліска, що увічнює пам'ять загиблих воїнів, допомогу на реставрацію якого надали начальник Здолбунівського РЕМ О. В. Ващук зі своїми підлеглими та С. Л. Серветник. З промовою виступив сільський голова П. Л. Ольховець. Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих воїнів Другої світової вій­ни, вояків УПА та героїв АТО. Керівники установ сільської ради поклали квіти до пам’ятних знаків жертв війни та могил героїв АТО. Панахиду за полеглими під час Другої світової та АТО провела Свято-Успенська православна церква.


У сільському будинку культури представили мистецьку програму «Пам'ять... Вона нетлінна і вічна» за участю аматорських колективів «Калинонька», «Намисто», «Віночок» та «Швагри МиРоВі». У публічно-шкільній бібліотеці було організовано виставку, приурочену до пам’ятних днів «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо».
Порадували сельчан своїм виступом артисти аматорського колективу під керівництвом директора Озерянського будинку культури Дубенського району Т. М. Прадуш, які зіграли п’єсу за твором Т. Г. Шевченка «Наймичка».
Оксана ХАНДРУК,
директор Глинського
будинку культури.

Comments are now closed for this entry