Підбито підсумки цьогорічного обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. У числі проектів-переможців конкурсу і три, що надійшли від Здолбунівського району, а саме:
«Центр розумних рішень» - забезпечення Інтернетом, сервісом електронних послуг жителів громади, бібліотека с. Спасів (сума гранту 30823 грн.);
«Тепло і економія» - встановлення котла на альтернативному паливі у приміщенні дитячого садочка, Урвенська сільська рада (сума гранту 54464 грн.);
«Облаштування дитячого майданчика, створення сприятливих умов для інформаційно-дозвіллєвого забезпечення громади c. Копиткове Здолбунівського району», Копитківська сільська рада (сума гранту 18303 грн.).
Проекти на конкурс мали право подавати органи місцевого самоврядування спільно з партнерами, а ними здебільшого виступили дитсадки, школи та бібліотеки. Усього цьогоріч на конкурс було подано 34 заявки, вісім з них надійшло з нашого району. Це найкращий показник серед районів Рівненщини і найбільший для Здолбунівщини з часу існування конкурсу.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити