Підбито підсумки цьогорічного обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. У числі проектів-переможців конкурсу і три, що надійшли від Здолбунівського району, а саме:
«Центр розумних рішень» - забезпечення Інтернетом, сервісом електронних послуг жителів громади, бібліотека с. Спасів (сума гранту 30823 грн.);
«Тепло і економія» - встановлення котла на альтернативному паливі у приміщенні дитячого садочка, Урвенська сільська рада (сума гранту 54464 грн.);
«Облаштування дитячого майданчика, створення сприятливих умов для інформаційно-дозвіллєвого забезпечення громади c. Копиткове Здолбунівського району», Копитківська сільська рада (сума гранту 18303 грн.).
Проекти на конкурс мали право подавати органи місцевого самоврядування спільно з партнерами, а ними здебільшого виступили дитсадки, школи та бібліотеки. Усього цьогоріч на конкурс було подано 34 заявки, вісім з них надійшло з нашого району. Це найкращий показник серед районів Рівненщини і найбільший для Здолбунівщини з часу існування конкурсу.

Comments are now closed for this entry