Учасники зустрічі.

Нам випало щастя майже сім десятиліть жити під мирним небом. Ми звикли до цього, сприймаючи Другу світову війну через фільми та книжки. І лише зараз, коли війна торкнулася кожного з нас, коли наші ровесники і наші діти зазирнули в обличчя смерті, ми сповна усвідомили, що довелося пережити нашим ветеранам, тим, хто кров’ю і потом здобував тоді Перемогу.


Восьмого травня учні Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту, а саме груп № 1 “Черговий стрілочного поста” та № 4 “Помічник машиніста”, вирушили у с. Лідаво, де мешкає старенький сивочолий ветеран - Іван Устинович Кіндрас. У теплій і задушевній атмосфері молодь спілкувалась з дідусем у приміщенні сільської бібліотеки. Майбутні залізничники з непідробним інтересом слухали розповідь ветерана про те, як нелегко було на фронті, скільки болю й страху довелося пережити на війні. Наприкінці зустрічі вони подякували Івану Устиновичу за героїзм та мужність, побажали здоров’я й довгих років життя.
Оксана БАЮН,
заступник директора
ДНЗ “Здолбунівське ВПУЗТ”
з навчально-виховної роботи.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити