«Усі ми пасажири одного корабля, що називається Земля» - сказав Антуан де Сент-Екзюпері. Тому священний обов’язок кожного полягає у постійній турботі про наш спільний дім. Особливо на сучасному етапі, коли планеті загрожує екологічна катастрофа.
Україна поступово, але впевнено перетворюється на головний смітник Європи. У середньому мешканець великого міста щодня викидає по 1-2 кг сміття. Якщо додати до цього величезні обсяги відходів промислових, то результат жахає. Щорічно жителі нашої країни “виробляють” 11 млн. кубометрів побутових відходів, які зай­мають 260 тисяч гектарів - приблизно таку ж площу, як держава Люксембург.


Саме тому у Здолбунівській загальноосвітній школі І ступеня № 7 з великим ентузіазмом вивчають предмет «Моя щаслива планета», на заняттях з якого дізнаються, як дбати про нашу Землю, розумно використовувати її ресурси. Долучилися до цієї важливої справи і учасники драматичного гуртка «Намистинки». Вони підготували п’єсу «Діти - за чисте місто» та закликали усіх школярів приєднатися до акції зі знищення сміття у рідному місті. А ще гуртківці запросили своїх молодших друзів з дитячого садочка «Ладоньки», показали їм виставу та закликали теж стати на боротьбу зі сміттям, аби зберегти наші парки та сквери, водой­ми і повітря чистими.
Приєднуйтесь до нас, і разом ми зробимо нашу Україну найчистішою країною на Землі.
Лариса ТАБАЧУК, 
вчитель початкових класів Здолбунівської 
ЗОШ І ст. № 7.

Comments are now closed for this entry