Розпорядження міського голови від 5 травня 2015 року № 49-р

На виконання розпорядження Президента України від 14 липня 2001 року № 190/2001-рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах», з метою запобігання нещасним випадкам та покращення роботи з організації відпочинку людей на воді під час літнього купального сезону 2015 року, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Провести сезон безпеки на водних об’єктах міста, а саме: озерах по вулиці Старомильській, по вулиці Заводській та в гідропарку по вулиці Шевченка з 29 травня по 31 серпня 2015 року.
2. Завідуючій комунальним відділом по благоустрою міста І. Г. Сироті до 29 травня 2015 року:
2.1 Організувати три рятувальних пости в місцях масового відпочинку людей: один - на озері по вулиці Старомильській, один - на озері по вулиці Заводській, один - у гідропарку по вулиці Шевченка.


Встановити режим роботи матросів-рятувальників з 10.00 до 20.00 у святкові та вихідні дні.
2.2 Забезпечити приведення території місць масового відпочинку біля водойм в належний санітарний стан, а саме: провести поточний ремонт туалетів, пофарбувати малі архітектурні форми, встановити чотири контейнери для збору сміття, організувати систематичний вивіз сміття, почистити прибережну смугу від очерету та сміття.
2.3 Визначити та огородити сітками місця для безпечного купання дітей.
2.4 Провести у вищеназваних місцях масового відпочинку людей перевірку та очищення дна.
2.5 Підготувати та розмістити матеріали з правилами поведінки на воді на існуючих інформаційних стендах.
3. Директору ДТМР «Чайка» забезпечити рятувальників необхідними плавзасобами і обладнанням та перевірити наявність медичних постів.
4. І. Г. Сироті заключити трудові угоди про прийняття на роботу матросів-рятувальників та прибиральників на пляжі з 15.05.2015 року по 1.09.2015 року для підготовки зон відпочинку до літнього купального сезону
5. Центральній районній поліклініці забезпечити чергування медичних працівників на території пляжів у святкові та вихідні дні.
6. Завідуючій загальним відділом Л. Т. Євтушок довести до відома підприємців, які надають торговельні пос­луги на пляжах, про сувору заборону продажу алкогольних напоїв на території пляжів.
7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на інженера по будівництву О. П. Якубчика.
І. О. ОЛЬШЕВСЬКИЙ,
міський голова.

Comments are now closed for this entry