- Спочатку я сумнівалась у перемозі, - зізнається Марія Іванюк, одинадцятикласниця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, - але зав­дяки всім тим, хто проголосував за нас, наша мрія здійснилась – ми виграли чудовий спортмайданчик!
Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 тепер може пишатися чудовим місцем для занять спортом. Адже навчальний заклад виграв сучасний спортивний майданчик у Всеукраїнському конкурсі «Клич друзів - граймо разом!», який проводить благодійна організація «Фонд братів Кличків» та Фундація «Кока-кола». П’ятого травня відбулось його урочисте відкриття на місці старого шкільного стадіону. До речі, це вже 143-ій майданчик, встановлений завдяки конкурсу.


Ініціювали подачу заявки одинадцятикласники ЗОШ № 5, допомагали у цьому й кілька небайдужих хлопців із ГО «Патріот України». Активно сприяли встановленню призового майданчика колишній випускник школи І. Давидюк, завіду­юча ДНЗ «Грайлик» О. Давидюк, директор ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» Р. Шевчук та мер міста І. Ольшевський.
Новий спортивний майданчик відкрили гості з Києва, вони ж вручили директору школи Жанні Рудик офіційний сертифікат.
- Я пишаюся вами, - висловила своє захоплення активними учнями очільник шкільного колективу. - Ми вже брали участь у різних конкурсах, проте досі не щастило. Ви - молодці! Хочу побажати вам нових перемог.
Також Жанна Миколаївна поділилась наміром узяти участь у ще одному конкурсі від Фонду Кличко - «Посилка щастя». Адже окрім майданчика, діти потребують і якісного спортивного інвентарю.
Школярі отримали в подарунок від Фонду Кличко м’ячі та спортивне знаряддя. Після урочистого відкриття на імпровізованій сцені виступили творчі колективи, які порадували всіх присутніх прекрасним співом. Також учні з неймовірним запалом брали участь у спортивних та інтелектуальних конкурсах, проведених організаторами відкриття. Ніхто не залишився без подарунка.
Захвату дітвори від нового спортивного майданчика немає меж. Особливо популярними виявилися тенісний стіл та драбинка з кільцями. Усі, від малого до дорослого, практично окупували ці снаряди. Навіть районні керманичі не втримались і протестували тенісний стіл.
На жаль, на заходи такого масштабу брати Клички не їздять, проте представники їх фонду зав­бачливо привезли з собою величезний стенд із зображенням видатних боксерів, біля якого всі охочі із задоволенням фотографувались.
Ірина САМЧУК.

Comments are now closed for this entry