Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Здолбунівській районній державній адмініс­трації відбудуться 28 травня 2015 року в приміщенні Здолбунівської РДА (кабінет 406). Початок зборів о 17.00.
Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
Зразок заяви для участі в установчих зборах розміщено на офіційному веб-сайті Здолбунівської районної державної адміністрації - http://zdolbun.gov.ua/index.php?name=Pages&op=page&pid=1823. Документи приймаються ініціативною групою до 18 травня 2015 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Здолбунів, вул. Грушевського, 14, з 9.00 до 18.15.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефон для довідок 2-24-72.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити