Двадцять третього квітня у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулось урочисте нагородження переможців щорічного конкурсу «Краща книга Рівненщини». Захід, присвячений Всесвітньому дню книги та авторського права, у нашій області проводився уже вшосте.


Цього року участь у голосуванні взяли 17 тисяч рівнян, які і визначили переможців у 10 номінаціях.
Радує те, що в числі кращих є і наші земляки: Олег Тищенко з працею «Здолбунів на Волині: історичний вернісаж» (у номінації «Краще історико-краєзнавче видання») та Сергій Гридін з книгою «Не такий: повість для підлітків» (у номінації «Краще видання для юнацтва та молоді»).
Вітаємо переможців та бажаємо їм творчого натхнення й нових літературних відзнак.
Вл. інф.
Фото з сайту РОУНБ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити