відбувся День цивільного захисту у залізничному училищі

Цивільний захист України - державна система органів управління, сил і засобів для організації і забезпечення захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, економічного, природного і воєнного характеру. Питання цивільного захисту особливо актуальне у наш неспокійний час. Тож задля підвищення рівня знань щодо надзвичайних ситуацій, відпрацювання дій при загрозі життю та здоров’ю, перевірки теоретичних та практичних знань з основ безпеки життєдіяльності у ДНЗ “Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту” 17 квітня провели традиційний День цивільного захисту.


Розпочався захід з оголошення тривоги та проведення евакуації. Далі свої дії демонстрували ланки радіа­цій­но-хімічного захисту, пожежогасіння, охорони громадського порядку та санпоста. На високому рівні були організовані практичні тренування «Підбір та одягання протигаза», «Евакуація постраждалого» та ін., навчально-тренувальне заняття «Основи медичних знань». Крім того, учні змагалися, хто швидше і краще виготовить ватно-марлеву пов’язку, вправніше надасть долікарську допомогу.


Рятувальники демонст­рували протипожежну техніку та її можливості, а вихованці училища мали змогу приміряти справжнє бойове спорядження.
Відбулася й комбінована естафета, в якій взяли участь шість навчальних груп: № 4 “Помічник машиніста тепловоза та електровоза”, № 5 “Оглядач-ремонтник вагонів”, № 8 “Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник”,
№ 9 “Слюсар з ремонту рухомого складу”, № 10 “Столяр будівельний. Тесляр” та № 11 “Столяр будівельний”. Найвправнішим в одяганні захисного костюма став учень групи № 5 Денис Рижков, а от за підсумками усіх конкурсів естафети перемогу здобули учні групи № 4, друге місце посіли учні групи
№ 5, третє – групи № 9.
Високий рівень організації та проведення Дня ЦЗ в училищі відзначили й гості - завідувач сектора з питань НС та ЦЗН Здолбунівської РДА Ігор Дейнека та завідувач обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Наталія Яковець.
Оксана БАЮН,
заступник директора
ДНЗ “Здолбунівське ВПУЗТ” з НВР.

На фото: під час Дня цивільного захисту у залізничному училищі.

Comments are now closed for this entry