Дев’ятого квітня у Здолбунівському районному будинку культури розіграшем Великодньої лотереї фінішувала інтерактивна мистецька акція «Великод­ня писанка - тисячолітній код української нації». До лотереї долучилися всі, хто брав участь у майстер-класах з писанкарства, котрі відбулися 26 березня - 9 квітня 2015 року в клубних закладах, бібліотеках району, Здолбунівській музичній школі та районному будинку культури. Усього було проведено 57 таких занять за участю майже тисячі мешканців району.
Для проведення розіграшу були запрошені начальник відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації Е. Стеценко, головні спеціалісти цього ж відділу О. Мазепа та В. Боярчук, директор Здолбунівської музичної школи О. Моторний, директор районного історико-краєзнавчого музею О. Тищенко, представники центральної районної бібліотеки і клубу «Ветеран», працівники районного будинку культури. Процедуру розіграшу призів здійснив представник Здолбунівської громадської молодіжної організації В. Нагорний.


У результаті було визначено 16 наших земляків, котрі стали власниками призів та сувенірів, серед яких блокноти, екологічні сумки, барвники для яєць, набір косметики, авторські вироби народної умілиці І. Кухар.
Призи та сувеніри люб’язно надали, чим посприяли проведенню Великод­ньої лотереї, офіційний представник однієї з косметичних компаній Г. Лук’янова, народна умілиця І. Кухар та власники кав’ярні у центрі Здолбунова.
За інформацією, наданою
Здолбунівським РБК.
На фото: учасники розіграшу Великодньої лотереї.

Comments are now closed for this entry