Учасники фестивалю-конкурсу.

У ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» 26 березня відбувся фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».
Захід проводиться щорічно з метою пропаганди здорового способу життя в учнівському середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді. Позмагатися у своїх знаннях та вміннях зібрались 10 команд. Їх учасники спрямували свої виступи на популяризацію переваг здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, відобразили усталені духовні цінності в поєднанні з сучасними тенденціями розвитку культури та мистецтв.


Усі виступи вирізняли високий виконавський рівень та належний рівень оформлення. Тому журі у складі заступника директора училища з навчально-виховної роботи О. В. Баюн, психолога В. Р. Якубчик, керівника духового ор­кес­т­ру В. В. Денисюка та голови ради учнівського самоврядування Д. Мосійчука було нелегко обрати найкращих. Та конкурсу без переможців не буває. Призерами стали: ІІІ місце - команда «Здоровенькі були» учнів групи № 6 («Слюсар з ремонту рухомого складу»), ІІ місце - команда «Спортивні пацани» учнів групи № 5 («Оглядач-ремонтник вагонів»). Перемогу здобула єдина команда дівчат - «Озон» учнів групи № 1 («Черговий стрілочного поста»).
Під час заходу відбувся конкурс плакатів та фотографій. Найкращою стіннівкою визнали роботу учнів групи № 17 («Монтер колії»), а світлиною - роботу учнів групи № 9 («Слюсар з ремонту рухомого складу»).
Переможці отримали подарунки від учнівського профкому та грамоти.
Свято тривало понад дві години, а для учасників та вболівальників пролетіло, як одна мить. На сто відсотків можна бути впевненими, що проведення таких заходів сприяє налагодженню дружніх стосунків між різними поколіннями, заохочує до занять фізкультурою та спортом, спонукає позбавитися від шкідливих звичок та всерйоз задуматись над важливістю власного здоров’я і тим, що допоможе підтримувати його у відмінному стані.
Оксана БАЮН,
заступник директора
ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ»
з навчально-виховної роботи.

Comments are now closed for this entry