Рішення виконавчого комітету Здолбунівської ради
від 25 березня 2015 року № 44

Розглянувши клопотання комунального підприємства “Здолбунівводоканал” про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, керуючись статтею 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 7, 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Затвердити тарифи (у т. ч. ПДВ) на послуги з цент­ралізованого водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством “Здолбунівводоканал” згідно з додатком, та ввести їх в дію з 15 квітня 2015 року.


2. Визнати такими, що втратили чинність з 15 квітня 2015 року рішення виконавчого комітету Здолбунівської міської ради від 22 серпня 2012 р. № 241 “Про затвердження розмірів тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються КП “Здолбунівводоканал”, рішення виконавчого комітету Здолбунівської місь­­­­­кої ради від 28 листопада 2012 р. № 312 “Про затвердження розмірів тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються КП “Здолбунівводоканал”.
3. Комунальному підприємству “Здолбунівводоканал” оприлюднити рішення у засобах масової інформації.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на спеціаліста першої категорії, інженера по будівництву О. П. Якубчика, а організацію його виконання - на директора комунального підприємства “Здолбунівводоканал” В. І. Мельника.
Міський голова
І. О. Ольшевський.

 

Додаток до рішення виконкому
від 25 березня 2015 р. № 44

ТАРИФИ (в т. ч. ПДВ)
на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення,
що надаються комунальним підприємством «Здолбунівводоканал»

ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ  
3 Водопостачання 1 куб. м 5,16
4 Водовідведення 1 куб. м 4,80

 

ДЛЯ ІНШИХ СПОЖИВАЧІВ

 
3 Водопостачання 1 куб. м 13,56
4 Водовідведення 1 куб. м 10,68
         

 

Керуюча справами
виконавчого комітету міської ради С. О. ВОЗНЮК.

Comments are now closed for this entry