Майдан ридав, а сотня в небо йшла,
Один за одним, наче янголята.
Тут, на землі, прощались матері,
А в небі зустрічала Божа Мати.

Минулого року усі ми стали свідками та учасниками історичної події – Революції Гідності, під час якої мільйони українців проявили вражаючі незламність, патріотизм і хоробрість та здобули перемогу над авторитарним режимом.


Цьогоріч вся Україна двадцятого лютого вшановувала тих, хто ціною власного життя відстояв права і свободи людини, європейське майбутнє України – Героїв Небесної сотні.
У публічній бібліотеці села Здовбиця відбувся урок мужності: ”Небесна сотня - то в серцях вогонь. Він гаряче палав за Україну”. Школярі зі сльозами на очах слухали розповіді завідуючої публічною бібліотекою М. Кравчук, вчителя Здов­бицької ЗОШ І-ІІІ ст. Н. Новачук та шкільного бібліотекаря Т. Хабун про трагічні події на київ­ському Майдані, згадали героїв поіменно, а ще читали вірші, присвячені їх подвигу.
Лунав трен “Плине кача”, світлини виставки “Згадаймо, як це було…” відображали реалії страшного кровопролиття за свободу.
Наприкінці заходу присутні переглянули відеофільм ”Небесну сотню, Господи, прийми”.
Пам’ять загиблих Героїв Майдану вшанували Хвилиною мовчання.
Марія КРАВЧУК,
завідуюча публічною
бібліотекою с. Здовбиця.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити