Позакласний захід під назвою «Серця двох» провели до Дня святого Валентина у Здолбунівському
вищому професійному училищі залізничного транспорту. Свято для учнів груп № 9 «Слюсар з ремонту рухомого складу», № 1 «Черговий стрілочного поста» та № 14 «Провідник пасажирського вагона» організувала класний керівник групи № 9 Олена Віталіївна Трало.


Під час різноманітних конкурсів дівчата і хлопці проявили неабияку креативність. Глядачі теж мали змогу продемонструвати свої таланти та вміння.
Визначили й переможців - титул «Ідеальна пара» отримали Ірина Кульчицька (група № 14) та Влад Дмитроца (група № 9). Але подарунки отримали всі учасники заходу. Їм зичили, аби щире кохання стало їх супутником на все життя.
Оксана БАЮН,
заступник директора
ДНЗ “Здолбунівське
ВПУЗТ” з НВР.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити