У четвер, 29 січня, Здолбунівщину відвідав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов, щоб взяти участь у освяченні п’яти одиниць техніки, відремонтованої в ангарі п’ятигір­ського умільця Ігоря Щебета.
На сторінках нашої газети ми вже неодноразово писали про роботу команди пана Ігоря з відновлення бойових машин. Кілька БТРів, БМП, три одиниці МТ-ЛБ – внесок сільських майстрів зі Здолбунівщини у боєздатність нашої армії. Причому військові, кот­рі приймають відремонтовану в П’ятигорах техніку, відзначають, що вона повністю готова до експлуатації, тож захисники української землі можуть бути впевненими у її надійності.


Чин освячення п’яти бойових одиниць здійснив настоятель Різдво-Бого­родич­ного храму села П’ятигори протоієрей Андрій Філіпович. Присутніми на цій події були активісти Здолбунівської сотні самооборони, котрі з самого початку робіт в ангарі допомагають своєму побратиму Ігорю Щебету, а також жителі села, учні місцевої школи, представники ЗМІ. Після освячення Михайло Кириллов особисто перевірив стан готовності однієї з бойових машин: Ігор Щебет «з вітерцем» провіз його п’ятигірськими пагорбами. А голова Здолбунівської райради Василь Тимощук сам проїхав кількасот метрів на БМП, до відновлення котрого, як і іншої техніки, доклав немало зусиль.


Щодо Ігоря Щебета та його команди, то ніхто й не сумнівався, що відремонтовані й освячені позаминулого четверга бойові машини — не останні і на цьому п’ятигірські майстри не зупиняться. І ці здогади підтвердились: як «по-секрету» розповів сам пан Ігор, вже незабаром до його ангару в’їдуть аж шість БТРів, які теж потребують капітального ремонту. Погодьтесь, кількість вражає. А тому Ігорю Щебету та його побратимам, які в цей непростий час взяли на себе настільки нелегку та важливу ділянку роботи, хочеться побажати успіху та здоров’я. Хай у вас, хлопці, все удасться, щоб завдяки і вашим зусиллям російський агресор якомога швидше зламав свої хижі зуби об українські силу духу, єдність та нескореність.
Сергій КОНДРАЧУК.

Comments are now closed for this entry