Відповідно до плану роботи Здолбунівської районної ради, 3 лютого ц. р. відбулося засідання координаційно-консультативної ради при голові райради (простіше кажучи, семінар для сільських голів Здолбунівщини).
У зв'язку з внесенням змін до податкового та бюджетного законодавства виникла необхідність ознайомити голів територіальних громад із нововведеннями, надати їм роз'яснення стосовно нових податків та зборів, встановлення яких належить до компетенції сільських рад. Відповідні консультації присутнім на семінарі надали спеціалісти Здолбунівської ОДПІ під керівництвом начальника Руслани Мички.
Начальник фінуправління Здолбунівської РДА Володимир Нечипорук розповів про наповнення дохідної частини місцевих бюджетів. З початком фінансового року держава ніби дала старт розрекламованій децентралізації, почавши законодавчо робити певні кроки в цьому напрямку, проте наразі залишаються без відповідей ще чимало питань, які потребують вирішення керівництвом держави найближчим часом.


У третьому питанні порядку денного семінару виступила головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Швидка, яка наголосила сільським головам на необхідності активізувати роботу моніторингових груп з вимушено переселеними особами на території місцевих рад нашого району.
Наприкінці засідання координацій­но-консультативної ради військовий комісар Здолбунівського районного військового комісаріату Олексій Ємченко передав сільським та селищному головам повіс­тки про мобілізацію, які вони мають вручити жителям своїх громад. Усього цих повісток було близько сотні.
Сергій КОНДРАЧУК.

Comments are now closed for this entry