Нині збереження соборності, цілісності нашої держави хвилює нас усіх. Тому завідуюча публічно-шкільною бібліотекою с. П’ятигори
Г. Ф. Зінчук разом з педагогами та учнями сільської школи організували тематичний вечір «Соборна пам’ять України».
Зі вступним словом до учасників заходу звернулась т. в. о. директора школи Н. М. Сайчук. Вона відзначила, що Україна віками вела боротьбу за свою незалежність і продовжує її тепер. Детальніше з важливими подіями, які наближали нашу країну до незалежності, ознайомили ведучі програми - учениці дев’ятого класу Марина Біленька і Неля Дацюк. А шестикласники Дарина Кучер, Дарина Дацюк, Богдан Матюх, Діана Чуприк та Софія Нагорна продекламували вірші на тему «Єднаймося, всі діти України».


Завідуюча бібліотекою ознайомила присутніх з книжковою виставкою “Соборна пам’ять України”, представивши видання, в яких висвітлено тему боротьби українського народу за незалежність і суверенітет нашої держави. Ця боротьба триває й зараз, беруть участь у ній і наші земляки. Тож педагог-організатор школи С. О. Музичук спільно з адміністрацією навчального закладу організували благодійний ярмарок, де діти продавали різні солодощі, а виручені за них кошти передали солдату-земляку А. П. Стецюку.
Відбувся також своєрідний флеш-моб. Учні початкових класів підняли паперові синьо-жовті прапорці, першокласники - білих голубів. Школярі скандували: «Ні - війні!». А дорослі їх продовжували: «Не для війни ростуть в нас дочки і сини!».
Учасники заходу вшанували Хвилиною мовчання усіх загиблих за незалежність, на знак нескореності нашого народу та його прагнення жити у своїй, вільній і єдиній, країні виконали Державний Гімн України.
Галина ЗІНЧУК,
зав. ПШБ с. П’ятигори.

Comments are now closed for this entry