Підтримка українських бійців вже стала звичною частиною нашого життя. Вже не дивуєшся, коли у супермаркеті біля виходу стоїть візок, а ввічлива жіночка роздає агітки з переліком необхідних бійцям речей, або ж коли на вулиці стаєш свідком розмови двох стареньких бабусь з громіздкими пакунками, які обговорюють, чи достатньо варення вони несуть для передачі солдатам. Проте не хлібом єдиним сита душа солдата. Зараз наші славні військові потребують не тільки матеріальної, а й моральної підтримки. Саме тому для бійців як у тилу, так і в зоні АТО, часто проводять концерти. Одне з таких музичних дійств нещодавно відбулося у Тучині за ініціативи любительської молодіжної реперської організації “Хіп-Хап Союз” зі Здолбунова та підтримки районного будинку культури.


Талановитий виступ молодих реперів Миколи Сидорчука, Романа Кондратюка, Сергія Леха та народного аматорського гурту “Любава” нікого не залишив байдужим. Бійці були щиро вдячні за неймовірну душевну підтримку з боку молоді. Не менше вражень і в самих виконавців.
- Навряд чи без емоцій можна описати враження від зустрічі з військовослужбовцями, - розповідає Микола Сидорчук, - від їхніх розповідей німіють серце і душа. Серед камуфляжної форми не розпізнати соціального статусу кожного з бійців, та насправді там усі - побратими.
Здавалося б, невеличкий концерт, а скільки втіхи подарували бійцям молоді виконавці. Саме завдяки таким зарядам позитиву українські військові отримують нові сили, щоб йти у бій на захист Батьківщини, як колись це робили наші предки - козаки.
Ірина САМЧУК.

Comments are now closed for this entry