Зустріч випускників 1999 року Уїздецької ЗОШ та їх класного керівника пройшла під знаком актуальних подій для історії України та для долі кожного з нас. Тож байдужих на цій урочистості не було.
Зустріч з нагоди 15-річчя від дня випуску розпочала вступним словом староста класу. Згадала вона про пророчі слова класного керівника, виголошені у день останнього шкільного дзвінка, зазначивши: «Ці слова незабутні, бо супроводжують наші життєві дороги і донині. Пам’ятаємо і будемо пам’ятати: це були слова про гідність високого звання людини на землі».
Промова, виголошена старостою класу, стала головним мотивом спілкування. Говорили про гідність, свободу, майбутнє. Кожен з випускників наголошував: ми ще молоді. Багато кроків у житті у нас ще попереду. І кожному з нас варто закарбувати в пам’яті зміст поняття «гідне життя». Як класний керівник, я з колишніми своїми випускниками умовно «погортав» словник, щоб знайти визначення поняття «гідність». Гідність - це моральна відповідальність за кожен зроблений у житті крок. Гідність - це та властивість поведінки, що характеризується високими моральними якостями.
Говорили й про свободу. Визначень звучало багато.
Зійшлися на тому, що свобода - це не прояв стихії і вседозволеності, а необхідність усвідомити свою роль у рамках життя суспільства. А от дати визначення майбутнього важко…
Святкування відбувалося у затишному банкетному залі «Діана» у Здолбунові. Радувала гостинність працівників, музичний супровід. На завершення свята мені вручили зворушливий подарунок від імені усіх випускників - квіти та ікону Божої матері, заступниці від усіляких кривд. Назавжди залишиться пам’ять про цю зустріч у душі кожного з нас.
Олексій ПИЛИПЧУК,
класний керівник випускників 1999 року
Уїздецької ЗОШ.

Comments are now closed for this entry