Під час нагородження переможців конкурсу.

Дивовижним є дар вміти відчувати, бачити в буденних речах прояви прекрасного. Для прикладу: хтось бачить просто холодну морозну зиму, а хтось - неймовірну красу природи, чарівний білий покров, свіжість повітря і казковий час дитинства. Такі люди вміють насолоджуватись життям, вони перебувають у яскравому світі, де панують любов і добро. Незабаром природа відновиться і знову настане весна. Від кожного моменту, від кожної пори потрібно брати тільки найкраще, бачити красу навіть у простих речах.


Виховання творчої, інтелектуальної молоді є важливим завданням педагогів міської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4. Тому у нашій школі постійно залучають учнів до різноманітних конкурсів, які розвивають їх таланти. З ініціативи ТзОВ Комунальних підприємств (директор Л. В. Бабак) та за підтримки педагогів нашої школи були проведені конкурс малюнка серед школярів 1-5 класів та конкурс творів для учнів 6-11 класів на тему “Життя цікаве та барвисте, якщо живеш у чистім місті”. Школярі з радістю взялися до роботи, маючи велике бажання жити у чистому, затишному місті без бруду та сміття. Протягом листопада вихованці нашого закладу творили прекрасні роботи, проявляючи фантазію та дотепність. Визначити кращу було складно. Школярі з нетерпінням чекали результатів, адже у свої роботи вони вклали не лише власне бачення теми, а й частинку своєї душі.
На шкільній учнівській лінійці, що відбулась 15 грудня, всі учасники конкурсу були урочисто нагороджені солодощами, а ті, хто здобув призові місця, отримали грошові винагороди. Колективу навчального закладу за плідну співпрацю організатори конкурсу подарували сучасний принтер, який для школи стане хорошою підмогою в організації навчально-виховного процесу. Усі роботи учнів розміщені на веб-сайті ТзОВ Комунальних підприємств, а з малюнків оформлено прекрасну експозицію у вестибюлі Товариства.
Якою ж була радість дітей від отримання своїх перших зароблених грошей напередодні свят, як світилися їх оченята! Це - не просто акція, конкурс чи реклама, це - стимул для дітей розвивати свої таланти і знати, що мрії збуваються.
Оксана САМЧУК,
педагог-організатор
Здолбунівської
ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

Comments are now closed for this entry