У Здолбунівському районному центрі творчості дітей та юнацтва відбулося засідання зональної школи новаторства за темою «Творчий підхід до реалізації проектних технологій у дитячих творчих об’єднаннях закладу». Участь у ньому взяли керівні та педагогічні працівники позашкільних навчальних закладів Корецького, Здолбунівського, Рівненського, Гощанського та Острозького районів.


Відкрила засідання Л. О. Бондарчук, керівник школи новаторства, директор Здолбунівського РЦТДЮ.
Присутніх привітала Н. Ю. Давидюк, кандидат педагогічних наук, методист кабінету виховної роботи, захисту прав дитини, позашкільної освіти, дисциплін художньо-естетичного циклу та фізичного виховання РОІППО.
Досягнення та перспективи розвитку позашкільної освіти Здолбунівщини висвітлила Н. В. Паламар, методист районного методичного кабінету.
Також під час заходу відбулася презентація Здолбунівського РЦТДЮ, навчально-методичних доробків педагогів нашого
закладу, майстер-класи художньо-естетичного напряму: проект «Популяризація творчості Марії Приймаченко» (зразкова студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник - В. В. Чубаєвська) та проект «Історія жіночих прикрас. Шамбала - символ добробуту, краси та впевненості» (студія дизайну, керівник - К. Я. Малярчук).
Засідання зональної школи новаторства пройшло у теплій, дружній атмосфері. Колеги в черговий раз мали змогу обмінятися безцінним досвідом і отримати корисну інформацію та позитивні емоції.
Вікторія РОМАНЮК,
культорганізатор Здолбунівського РЦТДЮ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити